Postovani, imam sledeci problem. Vec godina dana imam ucestalo mokrenje i osecaj da je besika puna. Ucestalo mokrenje se ogleda u ustajanju nocu cak dva put, a danju idem vise od deset puta u wc. Desava mi se da odem u wc i posle 10 min, opet mi se ide u wc, a kolicina urina koja se izlucuje je mala, svega nekoliko kapi. Ovo se sve manifestuje posle ejakulacije, koje delimicno prodje (manje idem u wc, ali i dalje ustajem nocu jednom) , pod uslovom da pijem uvin caj i neki caj protiv bakterija (josif pancic) . Radio sam urinokolturu, sve je bilo sterilno, bez bakterija, kao i ultrazvuk prostate, besike i nalazi su uredni, samo je konstatovano da se zadrzava mala kolicina urina. Pomagajte! Hvala unapred.

    Odgovoreno: 16. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Potrebno je kompletno urolosko ispitivanje obzirom na duzinu trajanja simptoma.
      znaci laboratorija, bakterioloske pretrage, ultrazvuk i cistoskopija.
      dok traju pretrage predlazem da uzimate biljnu terapiju.