Postovani, imam veoma blagi bol u predelu desnog testisa. Mslim da sam ga primetio od kako sam cesto nosio uske farmerice. Igrom slucaja, sam saznao za samopregled testisa i uradio sam ga. Imam utisak da na gornjem delu, skoro na vrhu desnog testisa imam minijaturnu kvrzicu (pola pirinca) , nisam siguran sta je jer tu postoje i ono "vene". Ostatak celog testisa je gladak. Bol mi se retko javlja i odlazi onoga trenutka kad se zagledam u tv ili bilo sta da radim sto mi odvlaci paznju. Ne znam da li da odem kod urologa jer mislim da je povrh svega samo strah i preuvelicavanje stvari. Napomenuo bih i to da mi se desava da mi mokraca ima jak miris, ponekad je zamucena. Citajuci po internetu video sam da ljudi spominju i bolove u ledjim. Kod mene se javlja ponekad bol u donjem delu ledja ali samo ujutru kada se budim i nestaje cim izadjem iz kreveta. Srdacan pozdrav i unapred hvala.

    Odgovoreno: 15. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Uradite pregled urina mikroskopski i bakterioloski jer je moguce da imate neku
      infekciju koja je verovatno uzrok i bola u testisu i mirisa urina.
      usput uradite i ultrazvucni pregled testisa.