Postovani, ja imam problem da je moj penis uvek pre sexa, tj za vreme predigre, vlazan, ta tecnost je sluzava, i providna. Ja to imam bukvalno od pocetka puberteta. Dovoljno je da se ljubim sa devojkom da bi on bio vlazan. Moja devojka mi je rekla da do sad nije imala taj problem, i da je prethodnim partnerima bio suv penis. Prvo pitanje: da li je problem u tome sto ja 5 godina nisam imao seksualni odnos? Drugo pitanje je, da li je to normalno, a drugo, da li od toga devojka moze da zatrudni, i koliki je rizik? Hvala vam unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 13. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Potrebno je uraditi bakterioloske preglede od spermo i urino kulture do uretralnih briseva.
      ako se pronadje uzrok -infekcija treba sprovesti lecenje.
      zatrudnjuje se samo spermatozoidima iz ejakulata.
      za vise se mozete javiti na 063 1983 742.