Pre oko 15-20 sedmice su mi u brisu uretre pronadjene bakterije enterococcus spp. U velikom broju. Urolog mi je propisao terapiju ciprocinal 1 tableta 500mg na 12 sati. Nakon 7 dana terapije napravio sam pauzu od 5 dana i otisao na kontrolu. Bris uretre je bio cist i bakterije nisu pronadjene u spermi. Da li moram da ponovim testove, ili obavim neke druge da bih bio siguran da vise nisam inficiran?

    Odgovoreno: 11. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Ako nemate tegoba i ne morate raditi kontrolu.
      pozeljno je da odnosi neko vreme budu sa zastitom.
      ako ste u mogucnosti mozete popiti po jedno pakovanje paraprotex i probiobalance tableta.
      videti na www, biobalance. Rs