Uvazeni doktore na nedavnom pregledu sam imao nalaz sa ultra zvuka dami je vrat besike uzdignut, 3cm. Urotroskopijom mije utvrdjeno da imam uvecanu besiku ciji su zidovi crveni od upale. I imam jedan specifican problem nocu dobijam nekontrolisane erakcije, koje nestaju istog momenta kada ispustim gasove ili blago pocnem da trljam koren penisa negde u predelu prostate. Ti nagoni takodje nestanu kada mrdam noznim prstima. Bolje mije kada se rasirim lezeci na ledja ili kada sabijem kicmeni stub. Molim vas koje nalaze treba uraditi jer je u pitanju mehanicki problem u pitanju je nesto benigno, uvecano, ili spusteno kakvo snimanje preporucujete jer krv i brisevi su uredni. Da napomenem da sam operisan od leve varicocele

    Odgovoreno: 09. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Prvo da uradite endoskopiju anorektalnog dela debelog creva.
      drugo da uradite neuroloski pregled.
      i trece da lecite upalu besike i prostate.
      ako imate preko 30. Godina uradite i psa.