Postovanje, molio bih za malo pojasnjenje i konstataciju. Nedavno su mi se pojavile neke tamno crvene mrlje na vrhu (glavicu) penisa, otisao sam kod urologa i njegova dijagnoza je bila sledeca. Dg. Balanopostitis th. Acidi borici canesten ung. Procitao sam na vasoj stranici o ovoj bolesti i malo me prepalo, urolg mi je rekao nista strasno, neka infekcija. Interesu je me kolikotraje lijecenje i da li ima nekih trajnih posledica? Unapred vam zahvaljujem na odgovoru. Srdacan pozdrav. . .

    Odgovoreno: 09. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Neznam cega ste se uplasili. Vas doktor vam je dao uobicajenu terapiju za balanitis.
      ja bih vam jos predlozio da partnerka ide kod ginekologa i ako i ona ima neku infekciju da je leci.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #87283

    • Postovani, meni je doktorka napisala da mi je dijagnoza balanitis st post obs infectio bacterialis. Da li mozete da mi date odgovor koliko to traje dugo, koliko je opasno, jer mi je doktorka rekla nista strasno, da je narusena baznost na sluzokozi glansa, jer sam imao odnos sa devojkom a ona ima upalu mokracnih puteva.