Poštovani, htela bih da vas pitam u vezi sa mojim simptomima koji su se pojavili skoro, ima nedelju dana još dok sam bila na letovanju. Osetila sam peckanje pre mokrenja i nakon mokrenja, koje je pocelo da se povecava i da biva jaceg intenziteta. Ja bih tad popila vise tecnosti i problem bi nestao. Medjutim kad sam dosla sa letovanja kuci, simptomi su postali jaci i javljali su se pre mokrenja cak bih se i budila nocu zbog pecenja. Cak i u toku mokrenja osetila bih jace, neprijatne bolove i peckanje, i neprijatan vaginalni miris. S obzirom da ja pijem antidepresive (amizol i ksalol) , da li bi to mogao biti uzrok? Napomenula bih da ti simptomi nestanu kad unesem dosta tecnosti u organizam. Pre mora radila sam i ultrazvuk abdomena koji je bio uredan, takodje sam bila i na ginekoloskom pregledu koji je takodje bio uredan.

    Odgovoreno: 09. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Uradite urin i urinokulturu, a m ozete odrediti i grupu vaginalnog sekreta. Verovatno ce nesto da se izoluje, a lecenje bi islo po nalazima.
      lekovi koje pijete nisu razlog simptoma koje imate.
      naucite se da pijete dosta tecnosti.