Vec 7 meseci osecam peckanje pri mokrenju i peckanje pri ejakulaciji, cak i kad se uzbudim pecka. Nemokrim stalno 3-4 dnevno nekad i manje. Radio sam urin, urinokulturu, briseve uretre, pregled urologa, snimanje m. Besike, prostate, bubrega. Svi nalazi su uredu osim m. Besike na kojoj imam malo zadebljanje zida. Dali mi diagnozu prvi put dg. Cystitis subac, drugi put infectio urinaria. Pio sam noracin i caj od brusnice, pomogao prvih 7 dana pa se vratilo, pio palin prva 3 dana dobro sada se vratilo. Pio paraprotex sa probiotikom po preporuci s ovoga sajta, i popio sam celo pakovanje. Imam takode problem sa pecenjem pri defekaciji koje me isto ometa vec duze vreme, mozeli to imati neki uzrok. Nepece kad pijem 2l i vise tekucine dnevno al cim uzmem manje odmah se vraca. Ovo je vec pocelo da mi mnogo smeta za normalan zivot, gubim nadu da cu ovo ikada izleciti, ometa me u normalnom zivotu, fakultetu. . . U cemu moze biti problem i kako da ovo resim. Molim vas za pomoc. Hvala mnogo!

    Odgovoreno: 08. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Treba proveriti da nemate stalne reinfekcije od partnerke pa i ona treba da uradi potrebne
      bakterioloske preglede, pa ako se radi o polno prenosivim klicama da sprovedete istovremeno lecenje.
      proveriti da nije mozda infekcija trihomonas vaginalisom ili da nisu hlamidije i mikoplazme u pitanju.
      takodjer morate resiti problem sa suljevima i regulisati stolicu.