Moj problem traje vec duze vreme i pocinje da me zabrinjava. Vec cetri nedelje imam bolove u stomaku, prvo je bol poceo u predelu besike a zatim je poceo da se siri u predelu creva. Bila sam kod ginekologa rekla je da je upala i davala je antibiotik na koji ja ocigledno nisam reagovala, zatim je dat ciprocinal, dok sam ga pila bilo je bolje vec dva dana kako sam zavrsila sa terapijom, stomak je opet poceo da me boli. U urinu je pokazano dosta bakterija, od eserihije se lecim 8god samo je zalecim ali nikako da je izlecim. Imam i problem sa praznjenjem creva, to je od povrede kicme. Mene zanima kome vise da se obratim, bolovi pocinju opet i pocinjem da se brinem. Recite mi kome da se obratim i sta mi je dalje ciniti? Hvala

    Odgovoreno: 08. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Uradite darkfield mikroskopski pregled krvi.
      naucit ce vas kako da se hranite i sta od biljnih lekova da uzimate.
      raspitajte se preko www. Biobalance. Rs