Postovani doktori imam veliki problem sa potencijom i preranu ejkulaciju dali ima sanse dase to izleci sa ljekovima imam 58 god a vec vise od 5 g koristim tablete za visik krvni pritisak od 10 m dalije to u pitanje ili same godine inace svi rezultati oko krvnu sliku so odlicni cak sam i davaoc krvi po profesii sum vozac drugo neznam sta da vam pisem ovaj problem me muci skoro 2 g molim vas ase moze nekako pomoci veliki pozdrav.

    Odgovoreno: 08. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Zbog godina koje imate pokusajte sa vep aparatom.
      ishranu prilagodite po krvnoj grupi.
      koristite biljne preparate.
      za vise se mozete obratiti na moj meil: bocokic@gmail. Com
      pozovite se na broj ovog pitanja.