Postovani, vec dva dana imam bolove u predelu stomaka, tacnije po dnu stomaka. Mislila sam da su u pitanju jajnici, prehlada, ili naobicniji problem, medjutim, ovi bolovi su povremeni, ali prilicno jaki. Nemam problema za zdravljem, nisam imala problema sa jajnicima, niti bilo ko iz porodice ima ovakvih problema. Posto je bol prisutan pri svakom saginjanju, a ne uzimam nikakve lekove, jer kao sto sam napisala, nemam zdravstvenih problema. Nikada nisam imala tegobe u ovom delu. Molim vas, da mi sto pre date savet. Sta je vase misljenje, poseta doktoru, ultrazvuk ili prvo da se proba sa nekim lekovima? Molim vas da mi date savet sto pre. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 07. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Javite se prvo ginekologu koji ce pregledom i laboratorijskim analizama utvrditi
      o cemu se radi.
      ne predlazem uzimanje lekova napamet niti na svoju ruku.