Postovani. Molim vas da mi sto prije odgovorite. Primjetio sam jos prije da mi je epididimo na lijevom testisu veci nego na desnom. U zadnjih 4, 5 dana osjetim da me boli na dodir, ne previse al' je neugodno i cesce idem da mokrim. Citao sam malo o epididimisu, mislim da nisam imao temperaturu. Sta vi mislite sta je, da li je epididimis opasan? Hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 05. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Akutni epididymitis ide sa otokom, jakim bolom, povisenom temperaturom i mogu da mu prethode
      dizuricke smetnje.
      najbolje je da uradite osnovne laboratorijske analize krvi i mokrace i obavezno urinokulturu.
      ako ste u mogucnosti posetite i urologa.