Postovani, imam decka vec par godina i zanima me (jer nisam bila sa drugim muskarcem) dali je normalno pre pocetka sexualnog odnosa a i tokom odnosa da se iz njegovog penisa lachi neka tekuchina koja nije sperma nego ima neku vodastu konzistenciju kao voda upravo, tako sto njegov penis je potpuno vlazan. . . Pitam jer nisam bila sa drugim muskarcem i ne znam dali je to normalno jer mi je drugarica rekla da kod njenog decka nema to, nego on je bas suvi i ne vlazni se. . . . . Hvala vam unapred. . . . .

    Odgovoreno: 08. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Neka decko proveri da nema neku infekciju, najverovatnije hronicno zapaljenje prostate.
      znaci-laboratorijske analize krvi i mokrace i bakterioloske preglede.
      lecenje posle nalaza.
      ako se otkrije polno prenosiva klica, lecenje je obostrano a dok traje lecenje odnosi su sa zastitom.