Imam 25 godina imam jedan problam. Jako mi smrdi sperma to je neki bas odvratan miris. . Sta da radim. . Mislim kazu da je do hrane. . Ali sam probao nista. . Jer je uvijek isti miris (smrad) hvala puno. .

    Odgovoreno: 05. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Da uradite mikroskopski pregled mokrace kao i urinokulturu, spermokulturu i
      pregled sedimenta mokrace na trihomonas vaginalis.
      lecenje bi doslo u obzir posle dobijanja nalaza. Verovatno bi trebala i partnerka da se leci.
      druga mogucnost je da pocnete sa lecenjem odmah i to koriscenjem biljnih preparata.
      za vise se mozete javiti na moj meil uz poziv na broj ovog pitanja.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #87089

    • Imam isti problem u vezi sperme. Nije tako jako da smrdi, ali poprlicno. Sta bi to moglo biti? Molim vas da li mozete da mi preporucite neki lek.