Postovani, epididim na lijevom testisu je veci nego na desnom i kad ga napipam prstima osjecam da me malo boli, operisao sam obostrani bruh prije godinu dana. Mislim da je epididim u pitanju posto se nalazi sa gornje strane testisa. Inace svakednevno treniram. Sta bi to moglo da bude? Hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 05. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Ako imate i probleme sa cescim mokrenjem onda uradite laboratorijske i bakterioloske preglede
      mokrace i krvi jer je moguce da se radi o pocetnoj infekciji.