Imam tumor na besici operisan 2puta 2006 i sada juli 2011 posle mesec dana idem ponovo ali urinu kultura pokazala da imam bakteriju klepsiella pneumoniae, l. Kako se leci fali je prenosiva na druga lica

    Odgovoreno: 04. 09. 2011.
    • Poštovani,
      To je gram negativna klica koja najcesce izaziva infekcije respiratornog trakta.
      kod imunodeficijentnih osoba izaziva urinarne infekcije.
      leciti je po antibiogramu a obratiti veliku paznju na podizanje imuniteta pravilnom ishranom,
      uzimanjem suplemenata itd.