Na lijevom testisu epididimo mi je veci nego na desnom, kad pritisnem epididimo prstima osjetim malu bol koja traje nekih 5 sec. Operisao sam ingvinalnu herniu prije malo vise od godinu dana. Ima li to kakve veze i zasto mi je epidimo veci na lijevom nego na desnom testisu?

    Odgovoreno: 03. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Verovatno ste tako rodjeni jer da je neka infekcija to bi bilo dosta bolno.
      stanje ne bi trebalo da ima veze sa operacijom kile posto je od tada proteklo dosta vremena.
      najbolje je da se obratite urologu i da se napravi ultrazvuk i eventualno jos neka pretraga.