Postovani, vec sam jednom pisala o mom problemu, ucinila sve sto se rekli i nema poboljsanja. Vec godinu dana imam problema sa besikom, analize su uredne, uradjeni su svi moguci brisevi, i ginekoloski, cistoskopija, i bris uretre, i sve je ok. Poslednja dijagnoza je uretritis, dobila sam palisept kapsule diklofen protiv bolova, caj od brusnice. Nekoliko dana mi je bilo dobro, sada je ponovo jaako lose, mokriim cistu krv a o bolovima da ne govorim. Moj lekar kaze da ni njemu nije bas najjasnije sta izaziva ove probleme, pa vas molim da mi kazete sta bi jos mogla da uradim od pregleda, da li je moguca operacija ili bilo sta sto bi mi pomoglo, jer mi je jako lose. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 03. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Podsetite me ranijeg odgovora.
      ako je sve iskljuceno onda uradite darkfield mikroskopski pregled krvi i javite se
      nutricionisti da vas uputi u principe pravilne ishrane.
      za mikroskopski pregled videti na www. Biobalance. Rs
      a mozete se javiti i na moj meil.