Nakon 2-3 dana od odnosa sa jednom devojkom sve bez zastite, mi se pojavilo 6-7 ranica oko korena penisa, tokom sledeceg dana jos 2 na spoljnoj kozici. . Malo boluckaju, male kao krateri, o cemu se radi, kojoj bolesti?

    Odgovoreno: 01. 09. 2011.

Komentari na pitanje: #86983

    • Sta je to, jer se i meni pojavilo, spavam sa jednom te istom devojkom vec 3 meseca?

    • Imam isti problem, ali fora je u tome sto spavam sa istom devojkom cetiri godine i tek pre nekoliko mesecio dobio sam ove cudne kratere po penisu. . Neki odgovor, koju kremu koristiti ili slicno?