Postovani, imam 52 godine, dvoje dece, i vec duze vreme problem sa povremenim nekontolisanim mokrenjem. To se ne desava uvek, ali vrlo cesto ne stignem do toaleta. Nekada je to nekoliko kapi a nekada dosta vise. Nocu se ponekad budim i idem u toalet po 3-4 puta, a nekada uopste. Urin mi je ok, nema nikakve infekcije. Posto je problem vrlo neprijatan, posebno ako sam van kuce, molim vas da mi date savet, sta mi je ciniti, sta piti, kako se leciti. U nadi da cete mi pomoci, sdacno vas pozdravljam. Sonja, 59.

    Odgovoreno: 03. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Treba da se javite urologu kako bi se sprovela sva potrebna laboratorijsaka i bakterioloska dijagnostika,
      ukljucujuci i urodinamsko ispitivanje. To bi bila najbolja opcija.
      druga mogucnost bi bila da uskladite ishranu i da koristite duze vreme biljne preparate.
      za vise mozete da se javite na moj meil i da se pozovete na broj ovog pitanja/bocokic@gmail. Com/
      druga