Postovani, lijevi testis mi bio mi je natecen bas, to sam trpio dan, kada sam otisao doktoru dobiio sam inekcije i tablete da pijem, za upalu valjda. Kada je upala nestala testis lijevi mi se toliko umanjio, odnosno nestao je. Sta da radim povodo ovoga? Moze li se velicina vratiti nekako? Da pijem nesto ili hirurskim putem? Ima li nade posto me to psihicki ubija? Mnogo hvala

    Odgovoreno: 30. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Kasno ste se javili doktoru.
      najverovatnije da se radilo o torziji testisa.
      no imate drugi normalan.
      javite se vasem urologu da razmotri mogucnost fiksacije zdravog testisa kako
      se i taj testis ne bi uvrnuo.