Postovani, vec duze vreme primecujem odsustvo seksualne zelje kod supruga (on ima 39 ja 30g) , odnose imamo dvaput u 15dana i traju jako kratko. Da li je moguce da je samo stres uzrok tome ili je potrebno da uzima nesto za podizanje libida? Trudim se da pricamo o tome ali ne dopirem do njega.

    Odgovoreno: 01. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Suprug da uskladi ishranu po teoriji ishrane po krvnim grupama, da izbegava stresne situacije,
      da se bavi fizickim aktivnostima, da uzima dva i vise litara vode i da koristi suplemente.
      pokusajte i sa cialis tabletama.
      za vise se mozete obratiti na moj meil ali se obavezno pozovite na broj ovog pitanja.