Pozzz veliki. Muskarac sam na 38godina. Imam azzospermiju, visoki krvni pritisak. Vec mesec dana posle mokrenja curi cista krv. U spermi ide cista crvena krv. Bolove nemam. Na brisu nalazi se enterobakteri. . . Pijem almetex za krvarenje. . Ali nece da se zaustavi. Urolog kaze da je to veliko. . Ali stvarno veliko zapaljenje besike, prostata. Pomozite mi molim vas!

    Odgovoreno: 29. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Niste jasno definisali problem.
      jedno je kada se mokri krv a drugo je kada je sperma krvava.
      pretpostavljam da vam je urolog dao antibiotik posto govorite o zapaljenskom procesu.
      predlazem vam da dva tri dana primate po 1. 0 gram longaceph ampula intra muskularno
      ako niste alergicni na penicilin. Na usta uzimajte acidophilus kapsule i supermega 50 tablete.
      po smirivanju krvavljenja uradite sva potrebna uroloska ispitivanja.
      za predlozene preparate se informisite na www. Biobalance. Rs