Postovani, dali postoji zamena za oxybutynin od ratiofarma. Lek sam dobio u nemackoj zbog ucestalog nocnog mokrenja. Doza je 2x1 od 2. 5 mg. Hvala unapred

    Odgovoreno: 30. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Koliko je meni poznato na nasem trzistu nema oxybutynina.
      na ovom sajtu mozete videti sve preparate na bazi oxybutynina u svetu: www. Goldpharma. Com
      na nasem trzistu mozete nabaviti detrusitol /tolterodin /, preparat sa slicnim delovanjem. Predlazem da dobro
      proucite nezeljena dejstva preparata.