Poštovani, imam 65 god. I problem sa noćnim mokrenjem, preko dana mokrim dva do tri puta a noću po izlasku iz kreveta, urin jednostavno krene bez ikakve kontrole. Nemam nikakve bolove a ni pečenja, molim vas za odgovor o čemu se radi i dali ima lekova za to? Hvala

    Odgovoreno: 30. 08. 2011.
    • Poštovana,
      U tim godinama i sa tegobama koje imate, neophodno je da se javite urologu kako bi se sprovelo potrebno
      urolosko ispitivanje/laboratorijski pregledi krvi i mokrace, bakterioloski u ultrazvucni pregledi/.