Postovani imam nizak nivo testosterona, 3, 7 ref vrednosti su 2. 4 do 8. 5, jeste to u granicama normale ali je u donjoj granici, i imam problema sa odrzavanjem erekcije zbog cega sam to i prvenstveno uradio po nalogu lekara, ali mi je kontrola za mesec dana posto je lekar na odmoru pa me interesuje da li to moze biti uzrocnik, takodje na testu sa pge1 injekcijama lekar je posumnjao na venski odliv krvi iz penisa pa me interesuje da li su ove dve stvari povezane. Imam 24 godine pa me ovo brine. Hvala unapred

    Odgovoreno: 25. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Testosteron vam je u granicama tako da on nije uzrok ed.
      kako ni test sa pge 1nije ubedljiv, pretpostavljam da je kod vas nesto drugo uzrok ed.
      za pocetak uradite sve bakterioloske testove mokrace, sperme i sekreta prostate kao i briseve uretre
      ukljucujuci i hlamidije i mikoplazme, kao i test na trichomonas.
      pokusajte malo promeniti stil zivota i ishranu.
      za vise se mozete obratiti na moj meil ali se obavezno pozovite na broj i datum ovog odgovora.