Poštovani, imam 36 godina i do sada nisam imao problem sa potencijom. Pre dve godine mi se u toku odnosa desilo da ne mogu da održim erekciju i od tada se stalno ponavlja (teško postižem erekciju i ne mogu da je održim u toku odnosa) . Dešava se da po desetak dana bude sve u redu a onda ponovo počinju problemi. U braku sam već deset godina. Pre desetak godina sam imao e. Colli da li ona može da dovede do ovog problema? Pozdrav!!!

    Odgovoreno: 25. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Moguce je da se radi o hronicnom zapaljenju prostate pa uradite pretrage u tom pravcu:
      osnovne laboratorijske preglede krvi i mokrace, bakterioloski pregledi sekreta prostate, sperme,
      briseve uretre ukljucujuci i hlamidije i mikoplazme, i naravno ultrazvucne preglede besike i prostate.
      pokusajte da promeni stil zivota i navike. Hranite se pravilno.
      za vise mi se mozete obratiti na meil.