Postovanje pre nekih 4 meseca javio mi se svrab u predelu glavica i belicasta skrama. Jedan urolog mi je konstatovao candidu i rekao da koristim daktanol krem, a par dana kasnije potrazio sam savet drugog lekara koji mi je rekao da koristim canensten. Candida se povukla. U medjuvremenu sam imao sexualne odnose, koristeci kondom. Prosle nedelje, blagi svrab se vratio, i ponovo sam poceo da mazem canesten mast, a veceras sam primetio da imam par malenih crvenih tackica po glansu. Mozete li mi dati savet? Hvala

    Odgovoreno: 23. 08. 2011.
    • Poštovani,
      I kansen i daktanol su antimikotici.
      mozete jos bolje koristiti paraproteks tablete /biljni antimikotik/ i acidofilus kapsule
      /probiotik/. Oni su za duzu upotrebu.
      neka partnerka proveri vaginalni sekret-grupu.
      o preparatima se informisite na www. Biobalance. Rs