Pre tri nedelje dijagnostifikovan mi je dermatitis contacta i pronadjena bakterija staphylococus u brisu nosa i odradio sam terapiju gentomicinom, gentokulinom i cefaleksinom. Belo ljuspanje ruku je prestalo, ali od pre 7, 8 dana imam pojacan nagon za mokrenjem, bez bola, svraba i bilo kakve nelagodnosti. Mokrim 10/15 puta dnevno i to male kolicine i stalno osecam nagon. Nisam primetio nista cudno u samoj mokraci. Brine me taj nagon, koji se vraca vec posle sat vremena i pocinje u donjem stomaku.

    Odgovoreno: 22. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Morate pregledati mokracu mikroskopski i bakterioloski
      pa u zavisnosti od nalaza pristupiti lecenju.
      nislim da nije u vezi sa pronadjenom klicom u nosu.