Pozz. Moj muz ima 38godina i evo vec 15 dana mu curi krv iz mokracne cevi. Ima tragovi krvi velicine oraha i na gacama, cedi se cista krv cim zavrsi sa mokrenjem. . Mnogo sam zabrinuta. Pio je almetex i amoksiklav 2x1000mg. . Nista evo 15 dana traje to. Nema bolova, nema bakterija. . Napravili smo briz. Od svoje 15godine ima poviseni krvni pritisak. . Sa 17 godina mu je radzena biopsija bubrega (tada su probusili krvni sud, pa je mokrio cistu krv mesec dana) sa 22god otkrili smo azoospermiju. Napravio je tri biopsija testisa da bi se napravili in-vitro oplodnja. Prvi put 2ooogod, drugi put 2004 (tada je jedan od testisa otekao, rana je curila, gnoila, imao je modru boju. . Jedva je izdrzao bolove. . I jedva da se rana zatvorila) i treci put 2008. Na kraju smo posvoili sina koi sada ima 2godine. Pisem ovo zatoa sto neznam sta je po sredi. . Mnogo ga volim. . Brinem se. . Pije enap svaki dan po 10mg (5 ujutru-pet uvece) zbog visokog krvnog pritiska (na nervnoj bazi) a ima i neka bubuljica na jednom bubregu sta mu pravi pritisak (ta je bila od rodzena-tako su zakljucili na ispitivanju u zagrebu 1990-kad je imao 18god) ne pije, ne pusi. . Nikad nije pusio. Jedino sto vodio je ljubav 4puta mes. . Sada u poslednja 1godina. . To se svodi na 1 mesecno. Da napomenem da trag krvi ima i u spermi. To se sa golog oka vidi. Pomozite. . I puno hvala!

    Odgovoreno: 21. 08. 2011.
    • Poštovana,
      Zbog toda sto suprug ima krvarenja koja opisujete mora pod hitno da se javi urologu.
      neophodno je da se pronadje mesto odakle krvari, odnosno da se naprave endoskopska ispitivanja
      /uretrocistoskopija/. To je sada prvenstveno.