Zelim pitati imam nekoja infekcina na polov clan t. E okolu koren na polov clan i testisi male kozne izrastoce kako mogu da izlecim imala je i moja cura prethodno okoli vaginata pa sada imam ja ona se izlecila ja perim sa nekoj gel i stavam mas fluorouracil ali vec 3 meseci ne zele da isceznu jer mogu mi pomoci poz vi zahvaljujem odnapred

    Odgovoreno: 22. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o polnim bradavicama-kondilomima koji se najbolje
      odstranjuju radio talasima a mogu i elektrokoagulacijom.
      javite se urologu.