Postovani, zadnjih nekoliko meseci osecam jaci i cudan miris genitalija, u toku masturbacije ili odnosa (obicno nakon minut, dva) pojavi se nekakav iscedak iz glavica, radi se o 3, 4 kapi, ceo glavic mi bude mokar od toga, koji je nesto izmedju sperme i mokrace (tecnije od sperme, ali je malo sluzavo sto me podseca na spermu) , uglavnom nekakva sluz. Nakon duzeg odnosa ili masturbacije glavic je crven i pecka po malo, i treba mu nekoliko dana da se oporavi, da dobijem normalan funkcionalan osecaj u njemu, da spadne crvenilo i da ne osecam peckanje. Radio sam: krvna slika: u granicama sve; urin: izgled: sl. Zam. , leukociti: . 4-5, bakterije: dosta, sluz: dosta; urinokultura: zasej. Podloge su ostale bez porasta; spermokultura: nisu izolovane patogene bakterije, nije izolovana candida spp.; kultura brisa uretre: nisu izolovane pat. Bakt. , nije izolovana candida spp. , u direk. Mik. Prep. Nema polimorfonukleara; bris uretre na hlamidiju: dif metodom chlamydia trachomatis je negativna; bris uretre na mykoplasme i ureaplasme: mycoplasma hominis je negativna, ureaplasma urealyticum je negativna. Lakse bi mi bilo da mi je nesto pozitivno pa da znam sta je i da pocnem da to lecim. A problem da je realan realan je. Sta mislite, koje bih jos testove mogao da uradim? Hvala unapred

    Odgovoreno: 22. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Testove za identifikaciju trihomonas vaginalisa.
      druga mogucnost je da odmah pocnete terapiju: paraprotex, acidophylus
      za vise mi se mozete javiti na meil.