Postovani, hteo bih da vam postavim pitanje vezano za potenciju. Imam 31 godinu i vec oko dve godine imam problem sa potencijom, desi se da imam poluerekciju, koja ubrzo spadne tokom predigre ili je cak i nemam. Inace sam sportista, aktivan sam, prosle godine sam radio analizu krvi, sve je bilo u redu i krvna slika i biohemija, takodje ne bolujem od nikakve bolesti (srce, pritisak, sve je u redu) . . . Voleo bih da mi kazete koji je moguci uzrok ovog mog problema, sta bi mogao da ucinim i da li bi nacinom zivota mogao sebi pomoci?

    Odgovoreno: 22. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Sada pokusati sa cialis tabletama a za trajnije resavanje problema nuzna je promena nacina zivota
      i ishrane.
      za vise se mozete javiti na moj meil.