Poštovanje. Imam jedno pitanje za vas. Imam spušten desni testis, dakle razlika je jedno 2 cm. Malo me boli. . U drugom mjesecu sam išao na snimanje, ultrazvuk i rekli su da je sve u redu. Zanima me da li se taj testis može operirat, ili se moze kako lijecit. Da li moze nasatat kakva bolest ili neplodnost. Testis, malo me boli, nemam nikakvih kvrzica ni nista. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 21. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Ne vidim sta bi operisali. Neko ima levi, neko desni spusteniji testis i sta tu ne stima?
      usput svaka operacija u skrotalnoj regiji nosi rizik od autoimunih desavanja i stvaranja antispermatozoidnih antitela.
      ne razmisljajte o necemu sto nije od znacaja.