Postovanje. . . U poslednje vreme imam povremeno probadanje kroz genitalije, i povremeni bol u predelu analnog otvora. Inace, moja majka je imala probleme sa hemoroidima. Vec 8 godina idem rekreativno u teretanu. Analize krvi i urina su dobre. Imao sam i helikobakteri pilori, koju sam lecio medikamentima, ali mislim da nije u potpunosti izlecena.

    Odgovoreno: 19. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Moguce je da i vi imate suljeve a verovatno i uretroprostatitis pa je najbolje da se
      javite urologu na pregled, a mozda i gastroenterologu.
      bez pregleda je tesko u vasem slucaju dati neki odgovor.