Pozdrav, imam 18 godina i imam problem sa nekompletnom fimozom. . U opustenom stanju prepucium moze da se prevuce, a u erekciji samo do pola glansa. Da li je potreban operativni zahvat? I koliko traje dok ne otpadnu konci. . Unapred hvala.

    Odgovoreno: 19. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Morate se javiti na pregled kada ce se odluciti da li je neophodno operativno lecenje.
      operacija je rutinska a konci spadaju od sedmog do desetog dana.