Postovanje. . . U zadnje vreme imam povremene bolove u predelu stomaka sa desne strane, tacnije imam osecaj da me boli vena koja se spaja sa desnim testisom, takodje kada podignem testis osecam bol tacno na mestu spajanja vene i testisa i siri mi se na gore prema mokracnom kanalu. . . Na testisu nema nikakvih promena, bar koliko mogu da vidim golim okom. . . Napominjem da sam rodjen sam jednim testisom. Hvala.

    Odgovoreno: 17. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Treba da se javite urologu na pregled zbog tegoba koje imate kako bi se iskljucila kila ili
      eventualno zapaljenje prostate. I naravno da se vidi gde je nespusteni testis koji mozda mora operativno
      da se resava.