Postovanje doktore, moj je problem sto imam konstantnu tupu bol u lijevom testisu i ide mi kao bol kroz lijevu nogu, a imam i bol iznad lijeve prepone u malom stomakum, na ultrazvuku su rekli da je sve ok, da nemam kamenaca, kirurg i urolog su rekli da nemam kilu i slicno, medjutim ja i dalje imam tupu neugodnu bol i na lijevom testisu imam kao vena otecena u dojnjem dijelu, radio sam kulturu urina i ejakulata i nisu mi nasli nikve bakterije, molim vas za savjet, unapred se zahvaljujem

    Odgovoreno: 19. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Bez obzira sto nista nije izolovano verovatno se radi u uroinfekciji/urethroprostatitis/.
      neka partnerka uradi pregled vaginalnog sekreta kako bi ste iskljucili infekciju trichomonas vaginalisom.
      no kako bilo da bilo mozete koristiti fitopreparate kojima ce te najverovatnije sanirati proces.
      za vise mozete me kontaktirati meilom uz poziv na broj ovog pitanja.