Postovani mokrila sam urina crvene boje sto znaci da je puno krv u urinu: nitri. . . +++, hemoglobin. . . . ++. Leuk. . . 15-20. , eritro. . . . 6-8, bakterij. . . Dosta. Urinokultura. . . 1000, 000escheria coli jedan dan imala sam jake bolove ispod terbu u toku mokrenj dve noci mokrim cerveno aposle u toku dana normalno: eho urinarni kanali su debli sta zna ci de je u pitanju infekcija

    Odgovoreno: 17. 08. 2011.
    • Poštovana,
      Postojanje leukocita u sedimentu urina govori o prisustvu infekcije u urinarnim putevima.
      treba uraditi urinokulturu i infekciju leciti po antibiogramu.
      po smirenju infekcije uraditi ultrazvuk besike i eventualno cistoskopiju da se nesto ne
      bi previdelo.