Dragi doktore, zeleo bih da postavim pitanje, video sam da na sajtu ima slicnih takvih ali nije sasvim isto. Naime imao perutanje koze penisa, ali sada vise nemam ali je ostalo je pomalo crvenilo i neprijatan miris. Higijena mi je na nivou i perem penis svaki put mlakom vodom. Zanima me sta li bi mogao da bude uzrok i kako da se izleci? Sumljam da sam mozda alergican na lateks (zbog kondoma) ili je nesto nakon sexualnog odnosa.

    Odgovoreno: 16. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da se radi o gljivicnoj infekciji pa koristite kansen mast za spolja
      i uzimajte paraproteks tablete/biljni antibiotik/i kapsule acidophyllus /probiotik/.
      videti za preparate na www. Biobalance. Rs