Postovani, oko korena penisa mi je suva koza koja zna ponekad da svrbi i koja se peruta, e sad ponekad izmedju prevoja se pojavi kao ranice koje su valjda od cesanja! Takodje i na glavicu je malo suvlja koza. Pa me interesuje sta bi mozda to moglo biti!?

    Odgovoreno: 14. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o gljivicnoj infekciji a to mozete proveriti brisevima.
      ako se isto potvrdi koristite kansen mast lokalno a na usta uzimajte paraprotex i acidophillus kapsule.
      videti na www. Biobalance. Rs