Pozdrav ovako: interesuje me da li imam problem ili sta konkretno ja ne osjcam tegobe ali kad morkim i zavrsim obavezno izadje jos koja kap u roku od 5 minuta i tako vec duze vrijeme. Takodje nekad kad imam erkeciju odjednom mi splasne ali popravi se brzo da li je to zbog psihe ili imam kakav zdravstveni problem.

    Odgovoreno: 14. 08. 2011.

Komentari na pitanje: #86268

    • A da li je moguce da je to zbog katetera koji sam imao dok sam bio bolestan pre par godina. Inace imam 19 godina a sa 15 sam imao sepsu.