Postovani, imam problem sa sterilitetom. Radjene su mi analize. Spermogram fsh20, 0: lh 6, 4: testesteron 7, 5: broj spermatozoida 0, 1x10*6. Morfologija: normalni 0% patoloski 100% : defekt glave 100% : pokretni spermatozoidi 23% : leukociti 0, 4x10*6: ph7, 5: biopsija testisa: levi-reductio spermatogenesis gravis: desni testis-atrophiop testis gravis. Predlaze se icsi. Dao sam u godinu dana 3 puta spermogram. Nismo se jos obratili ginekologu za vto. Da li ima nade sa nekom terapijom da se normalizuju spermatozoidi? Da li ima neke nade sa ovim rezultatima da uspe icsi.

    Odgovoreno: 13. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Samo vto.
      icsine, nego imsi posto su vam svi spermatozoidi izmenjeni. I to pod uslovom da se nadje makar jedan
      pravilnog oblika.
      mozda bi bilo dobro da uzimate oxymax, sir. Noni i jos nesto od suplemenata.
      za vise mozete da mi se obratite na meil: bocokic@gmail. Com. Pozovite se na broj i datum ovog pitanja.