Broj pitanja je bio #86103. Ja se izvinjavam te 2004god sam to operisao. . . . U svakom slucaju, zanima me samo da li mi je taj testis odradjuje normalno sve funkcije iako je fiksiran izvini te jos jednom.

    Odgovoreno: 12. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Fiksiran testis znaci da je testis savovima fiksiran za kozu skrotalne kese i da se vise ne moze pomerati
      a samim tim vise ne moze da se rotira, odnosno uvrne. Inace takav testis je normalan i bas zato
      se i fiksira.