Postovani, vec dugo imam problem sa suvom kozicom koja prekriva glavic penisa, kao i sa samim glavicem koji je najcesce suv i prilikom erekcije. To mi predstavlja problem i prilikom odnosa, a u poslednje vreme mi je izrazeno smanjena potencija. Cesto koristim neke kreme kako bi ovlazio glans. Zanima me da li je ovo u nekoj vezi i kako ovo prevazici

    Odgovoreno: 12. 08. 2011.

Komentari na pitanje: #86185

    • Postovani, vec vise od 2 meseca imam problem sa kozicom penisa. Pri vrhu kozice imam dva crvena krugica, koji kad je penis u erekciji malko popucaju, inace me ne boli niti svrbi i mogu normalno da prevlacim kozicu preko glavica. . . Mozete li mi preporuciti neku kremu ili mast koja moze pomoci da se kozica zamiri? Unapred hvala.