Postovani, 2004god. Operisao sam neku kvrzicu-zilicu pored desnog testisa, ali ja i dan danas neznam sta sam operisao niti znam ima li kakvih posledica, a primecujem da mi je taj desni testis veci od levog, prosle god sam otisao kod urol. Rekao je da je sve ureda ali opet nisam dobio info. Sta sam operisao. . . U zavrsnoj dijagnoz pise: torsio apendixa testiculi lat dex. Op-extirpatioapendixa et fixatio testiculi lat dex. Ps u pozarevcu sam operisan. Hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 11. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Odakle ja da znam sta ste operisali? Verovatno nesto sto je bilo na kozi i sto nije imalo neki znacaj.
      sada ste operisali uvrnuce apendixa desnog testisa a testis je sada i fiksiran da ubuduce ne dodje ponovo do
      uvrnuca.