Postovani, vec 4 meseca imam problem koji se najpre manifestovao tokom odnosa u vidu nekog ostrog probadajuceg bola pri dubljoj penetraciji. Nakon toga na svake 2 nedelje imam bol u pubicnom delu koji je od pre mesec dana poceo da se siri i ka analnom otvoru, u vidu nekog pulsiranja, strujanja koje traje par sekundi. Od pre nekoliko dana imam i konstantan nagon za mokrenjem. Urin: malo bakterija, leukociti 2-3, urinokultura: sterilna. Urolog mi prepisao nofocin+diklofen+monural. Nakon 3 dana terapije, svi simptomi jos uvek tu. Ginekoloski sve u redu (osim iii grupa sekreta) , 2x ponovljen ultrazvuk urologa- sve u redu. Bolovi pri odnosu cesti, kao da se stvara neki pritisak 'tamo unutra' pri dubljoj penetraciji. Imate li neki savet, sta dalje raditi? Uplasila sam se da nemam kojim slucajem taj intersticijalni cistitis, jer vidim da tu nema bas neke efikasne terapije. Hvala!

    Odgovoreno: 07. 08. 2011.
    • Poštovana,
      I vama predlazem da popijete po jednu kutiju paraprotexa, acidophilusa i
      vitalwomena. To je malo duza terapija od mesec i vise dana, nije stetna.
      ako vam bude bolje vi je jos jednom ponovite.
      videti na www. Biobalance. Rs