Da li postoji neka drzavna bolnica koja operise induratio penis plastica, jer nase zadravstveno osiguranje ne pokriva troskove operacija na privatnim klinikama? Moj otac je vec imao terapiju verapamilom, ali mu nije pomoglo. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 07. 08. 2011.
    • Poštovana,
      Verapamil nije lek za tu bolest.
      induratio penis plastika se operise samo onda ako indurativne promene onemogucavaju seksualne odnose.
      ima doktora po uroloskim odelenjima i klinikama koji to operisu i u drzavnim ustanovama.