Postovani. . . Moj problem je sledeci. Imam 26god i pre nekih 2 ili mozda i vise godina, penis je poceo da ima neki gadan miris. Naime, redovno se tusiram i vodim urednu higijenu kao i sexualni zivot ali posle izvesnog vremena nakon tusiranja (3-4h) na penisu mi se stvori kao neka bela, gadnog mirisa, ustajala sperma. . . Ne znam kako bih je drugacije opisao samo znam da jako zaudara!!! Sta da radim?!?

    Odgovoreno: 07. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Uzmite po jednu kutiju paraproteks tab. /biljni antibiotik/ i acidophilus kapsula/probiotik/
      koji ce vam resiti na najbezbolniji nacin problem koji imate.
      o njima se informisite na www. Biobalance. Rs