Tokom mokrenja uvek piskim uz prekide, a posle mokrenja moram penis neznam kako da se izrazim izcedim ga jer uvek posle mokrenja ostane malo mokrece koja ne izadje iz njega i to mi uvek smeta izvokrim gace, i zato vec duze vreme polni organ drzim na gore u gacama jer mi na dole smeta zato sto je vlazno. Posle svrsavanja ili kada mi je penis nadignut tesko piskim napinjem se da piskim ili mora da se opustim da bi mogao da piskim. . . Vec godinama imam ovaj problem, nisam trazio savet lekara. Imam 17 godina. Hvala

    Odgovoreno: 07. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Mozda bi trebalo da se javite urologu na pregled pa da se urade neke pretrage/od laboratorije do
      bakterioloskih pregleda i na kraju mozda i uretrocistoskopija/.